Saame tuttavaks! Mina olen Triinu, teise nimega Ode.

Mulle meeldivad mu triibulised tuunikad ja leiba söön moosi ja hapukoorega.

Praegu olen oma elukaaslasega loomas meie ühist kodu. Meil on kaks toredat last ning meile meeldib kui saame veeta palju aega koos. Lisaks on mul veel Ode, keda pean väikest viisi oma kolmandaks lapseks. Ode Disain OÜ sündis ajaliselt samal ajal kui ootasin oma teist last. Otsus luua endale ise erialane töökoht sai aga alguse ajal kui pidin tegema peale esimese lapsega kodus veedetud aega otsuse, kuhu tööle asuda. Kuna oma erialase tööga jätkamiseks oli vajalik asuda tööle Tallinnasse ja ma pidasin seda liiga suureks eemalolekuks oma lapsest, perest ja kodust, siis otsustasin luua oma ettevõtte ja hakata ise enda tööandjaks.

Ode alt valmistan ma väikeste partiidena rõivaste seeriaid enamasti lastele. Sekka loon ka tooteid emmedele ja issidele. Samuti leiab valikust kodusisustustooteid, mille seast on suureks lemmikuks osutunud lastepärased dekoratiivpadjad. Uute mudelite loomise juures on seni olnud minu suurimaks muusaks ja inspireerijaks minu armas tütar Emma.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnika Kõrgkooli Rõivaste Tehnilise disaini ja tehnoloogia erialal. Erialaselt olen veel täiendanud end ka meeste rõivaste osas. Olen läbinud koolituse ,,Meeste klassikaline ülikond kui rätsepatöö pärl,, Olen kirglik koolituja ja otsin pidevalt endale sobivaid täiendkoolitusi. Viimastel aastatel on suurem energia läinud ettevõtlusega seotud koolitustel osalemisele.

Oma siinses blogis jagan Teiega Ode toodete lugusid ja kuna teen tööd tihti koos lastega siis jagan ka tegevusi, mida lastega koos kodus tore teha on. Lastega koos  kategooria alt leiad nii lastega meisteramise, joonistamise kui ka õmblemise projektikesi. Veel jagan blogis oma suurt kirge kuidas vanad asjad uue hingamise saavad. Vanast uus jaotuse alt leiad minu taaskasutuse teemalised õmblusprojektid ja ka lugusid kodusisutuseks üles vuntsitud vanadest mööbliesemetest.